Szkolenie dla wolontariuszy

 

 

 

 

Drogie Wolontariuszki i Drodzy Wolontariusze!

Winston Churchill powiedział, że „Sukces to umiejętność poruszania się od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu”. Tylko jak utrzymać energię i motywację, kiedy obecna rzeczywistość to: nieprzewidywalność, zmienność, niejednoznaczność oraz nieustanna gotowość na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań?

Jedno jest pewne – bez akceptacji tego stanu trudno otworzyć się na zmiany (i szanse), które ze sobą niesie. Zagubienie i niepewność są normalne w świecie, w jakim przyszło nam żyć teraz i w najbliższej przyszłości.

 

Jak radzić sobie w tej nowej rzeczywistości? Skąd brać siłę i mobilizować się do działania, pomimo strachu i obaw? W jaki sposób koncentracja na celach może nam w tym pomóc?

 

O tym będziemy rozmawiać podczas warsztatu, który pomoże Ci:

  • zrozumieć znaczenie wyznaczania i realizacji celów
  • poznać tajniki radzenia sobie z wyzwaniami
  • zwiększyć motywację i efektywność życiową
  • zaplanować działania, które pozwolą zrealizować wyznaczone cele
  • oswoić stres i spojrzeć na niego z innej perspektywy


Dla kogo jest przeznaczony ten warsztat?

Dla wszystkich tych, którzy postawili sobie lub chcą postawić jakiś cel, ale zmagają się różnymi przeciwnościami, wewnętrznymi obawami i blokadami, którym brakuje wewnętrznej energii do działania i potrzebują znaleźć w sobie motywację, aby iść naprzód.

 

Kiedy odbędzie się warsztat?

Szkolenie składa się z 2 części, spotykamy się 3 i 10 grudnia, w godz. 17:00-19:00

 

Jak się zgłosić?

Chcesz wziąć udział, by odkryć swoje zasoby motywacyjne i siłę do działania?
Zarezerwuj miejsce ⇒ Chcę wziąć udział w szkoleniu

 

Ważne informacje:

  • Osoby zarejestrowane otrzymają na swoje skrzynki mailowe link do platformy, na której odbędzie się szkolenie.
  • Możecie skorzystać z dowolnego urządzenia do komunikacji (komputer, tablet, smartphone), ważne, aby zadbać o dobre łącze internetowe oraz głośnik i mikrofon (może być oczywiście zintegrowany w urządzeniu).
  • Wchodząc do pokoju proszę podać swoje imię i nazwisko.
  • W razie potrzeby próby urządzenia, organizator będzie do Państwa dyspozycji kwadrans przed rozpoczęciem spotkania – możecie Państwo dołączyć do spotkania wcześniej i dopytać o szczegóły techniczne.
  • Osoby, które wezmą udział w szkoleniu, po spotkaniu otrzymają materiały szkoleniowe. Jest też oczywiście możliwość otrzymania certyfikatu udziału.

Bądźcie przygotowani na realizację ćwiczeń – będą Wam w tym celu potrzebe notes i coś do pisania. Bądźcie też otwarci na włączenie mikrofonów – trenerka będzie Wam proponować różne formy samodoskonalących ćwiczeń i aktywności. 

 

Trenerka: Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska 

Coach/Trener Doskonalenia/Konsultant Harrison Assessments. Wykonywaną przez wiele lat profesję prawnika (studia prawnicze ukończone na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu) zamieniała na zawód spójny z predyspozycjami, zainteresowaniami i cechami osobowości.  Po ukończonych podyplomowych studiach na Uniwersytecie Gdańskim z psychologii coachingu biznesowego, w kwietniu 2017 założyła firmę Together Coaching (togethercoaching.pl), aby wspierać osoby indywidualne budowaniu pewności siebie, odkrywaniu swojego potencjału i w dokonywaniu właściwych wyborów zawodowych. Pomaga również firmom i organizacjom w diagnozie potencjału pracowników, ich mocnych stron i obszarów do rozwoju. W pracy wykorzystuje profesjonalne, stosowane przez firmy w ponad 46 krajach narzędzie online Harrison Assessments, którego jest akredytowanym konsultantem. Jest  wykładowcą w Sopockiej Szkole Wyższej, aktywnym członkiem Pracodawców Pomorza oraz Stowarzyszenia Academy of Business Coaching.

 

 

Projekt i wykonanie: Mehowmy