Świątecznie, charytatywnie, koncertowo

Już po raz trzeci Gdańska Fundacja Innowacji Społecznych organizuje świąteczny koncert charytatywny. W tym roku na scenie wystąpią Kayah i Marcin Wyrostek. Impreza odbędzie się 18 grudnia o godz. 17.30 w Filharmonii Bałtyckiej.


Na koncercie będzie można usłyszeć zarówno znane utwory Kayah, jak i nowe piosenki powstałe w wyniku współpracy artystki z Marcinem Wyrostkiem. Zaprezentowane zostaną gościom m.in. utwory romskie, argentyńskie, brazylijskie i francuskie. Zysk z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznych, do których należą m.in. prowadzenie placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży.


-W związku z dużym zainteresowaniem koncertem uruchomiliśmy dodatkową sprzedaż na drugi koncert. Odbędzie się on również 18 grudnia o godz. 20.00 w Filharmonii na Ołowiance. – informują realizatorzy koncertu, Grupa KOMBINAT.

Honorowy patronat nad koncertami objęli Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydenci Gdańska i Gdyni. W organizacji imprez pomogło też wiele firm, m.in. Energa SA oraz Grupa LOTOS S.A. Marketingiem całego przedsięwzięcia zajęła się Grupa KOMBINAT, która realizowała również „Powrót do szkoły” w Galerii Przymorze oraz finał konkursu „Uwolnić odblaski” organizowanego przez LOTOS.


Bilety można kupić on- line (www.ticketpro.pl) bądź w kasach Filharmonii. Kosztują od 60 do 120 zł.

 


Agnieszka Lasinkiewicz
Foto: Kusmierz

Projekt i wykonanie: Mehowmy