Studencki koncert dla dzieciaków

Studenci szykują prawdziwy festyn, będą gofry, gorąca mała czarna i muzyczno-kabaretowe występy.


Studencki koncert, to impreza zorganizowana przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej i Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego „ Alternator ”dla małych podopiecznych hospicjum domowego im Ks. Eugeniusza Dutkiewicza. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na rzecz chorych dzieci.


Koncert rozpocznie się w niedzielę, 25 marca o godzinie 17 w klubie „Kwadratowa” przy Politechnice Gdańskiej. Jest to wydarzenie zorganizowane w ramach dziesiątej już kampanii Pola Nadziei przy współpracy z Fundacją Hospicyjną.


Na niedzielnym koncercie wystąpi Piotr Lisiecki – gdański wokalista i gitarzysta, który znalazł się w finałowej trzeciej edycji programu „Mam talent”, a także gdyński zespół prezentujący muzykę rockową, z elementami progresywnymi, nie stroniący również od metalowego brzmienia – I.N.D oraz The Sunlit Earth, Koleżeński Projekt Muzyczny. Kabaretową scenę podczas niedzielnego koncertu będzie reprezentowała grupa improwizacji teatralnych „W Gorącej Wodzie Kompani”.

 

W ramach koncertu pojawi się również stoisko z rękodziełem, które już w zeszłym roku okazało się niesamowitą atrakcją. Odbędzie się także aukcja z nagrodami i loteria (do wygrania m.in. bilety na koncerty, bony na darmową pizzę, książki, prace wykonane przez studentów ASP). Wstęp na imprezę jest wolny.

 

 

 

 

Foto: http://www.ug.edu.pl/pl/?id_wyd=4600

Projekt i wykonanie: Mehowmy