Staże informatyczne dla studentów

Meritum Bank rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów, które mają na celu znalezienie przyszłej kadry pracowniczej firmy. Warsztaty skierowane są do studentów uczelni wyższych, którzy interesują się technologiami informatycznymi. Pierwsze spotkanie odbędzie się już dziś na Uniwersytecie Gdańskim.


Warsztaty „Akademia Meritum IT” dostępne są dla studentów wszystkich kierunków, nie tylko informatycznych. Zaplanowane zostały trzy grudniowe spotkania warsztatowe. Pierwsze odbędzie się już dziś (6 grudnia) o godz. 12.15 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG (aula 2). Przybierze ono formę wykładu, na którym będzie również szansa zapisania się na kolejne zajęcia. Wpisać się na listę chętnych można również przez stronę: http://akademia-it.com.pl.


Warsztaty są doskonałą szansą dla młodych ludzi na staż i pracę w Pionie IT dużej korporacji. Taką możliwość otrzymają studenci, którzy wykażą się solidną wiedzą i największymi umiejętnościami. Będą one sprawdzane po każdym spotkaniu warsztatowym. Uczestnicy otrzymają zadania, a ci, którzy wykonają je najlepiej otrzymają zaproszenia na staż.


– Oferujemy dla najlepszych 3-miesięczne płatne staże do wykorzystania w ciągu roku od chwili otrzymania zaproszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno studenci, jak i Bank będą mogli uzgodnić najbardziej dogodny dla obydwu stron termin stażu. Meritum Bank jest gotów zaproponować studentom również pracę na etat po zakończeniu stażu, jeżeli oczywiście okres stażu przebiegnie pomyślnie – mówi Grażyna Musiatowicz- Podbiał, członek zarządu Meritum Banku. –

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy