Spotkajmy się – o wolontariacie w pandemii i nie tylko :-)

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy Koordynatorzy!

 

 

Zapraszamy Was na zapowiedź cyklu spotkań, które  zaproponujemy Wam w Nowym 2021 Roku!

♦♥♦♥♦  ♦♥♦♥♦  ♦♥♦♥♦  ♦♥♦♥♦  ♦♥♦♥♦

Niewiarygodne, jak ten czas szybko leci! Święta tuż tuż, za chwilę czas na podsumowania, sprawozdania i nowe inicjatywy!

Tymczasem zapraszamy do tego, abyście w przedświątecznym pośpiechu znaleźli chwilę dla siebie – spotkajmy się online i wypijmy wspólnie, choć na wirtualną odległość – kawę. Espresso, late machiatto, americana, cappuccino, mocha? Jaką lubicie najbardziej?

KIEDY? 22 XII | godz. 9:00
GDZIE? online, Click Meeting (zainteresowani po zarejestrowaniu otrzymają link)

Przy okazji chcielibyśmy dać przestrzeń do rozmowy o tym, czy / jak pandemia zmieniła oblicze wolontariatu? Z jakimi refleksjami zamykamy ten rok? Z jakimi nadziejami / obawami wchodzimy w nowy? Czy można być wolontariuszem w czasie pandemii? Co, gdzie i jak może zrobić wolontariusz w tym szczególnym czasie? Wolontariat on-line? Co za nami? Co przed nami?

Podpowiemy też, o czym pamiętać, angażując wolontariuszy podczas pandemii. Zapytamy też o Was o to, jakiego wsparcia oczekiwalibyście od Centrum w przyszłym roku? To dla nas niezmiernie ważne, aby adekwatnie odpowiadać na Wasze potrzeby, aby tak skroić naszą ofertę wsparcia dla Was, aby była ona „uszyta nam miarę”.

Dajcie znać, czy spotkamy się we wtorek: Tak, wpadnę na małą czarną z nutką miodu

 

P.S. Po spotkaniu na Waszych skrzynkach mailowych będzie czekał na Was prezent 😀

 

 

 

Projekt i wykonanie: Mehowmy