Spełniło się największe marzenie Michała

Fundacja Trzeba Marzyć spełnia pragnienia ciężko chorych dzieci już od kilku lat, ale tak blisko „duchowej sfery”, nie znaleźli się chyba nigdy. Przed kilkoma dniami, spełniło się największe marzenie Michała, który marzył o wizycie na planie serialu Ojciec Mateusz.

 

Nie mogło być inaczej – marzenie się spełniło. Marzyciel poznał kulisy powstawania jednego z najpopularniejszych polskich seriali i mógł porozmawiać osobiście z Arturem Żmijewskim, czyli najsławniejszym księdzem w Polsce. Marzeniem była wizyta na planie, ale scenariusz spełnienia wykroczył poza normalne granice i Michał miał okazję zagrać swoją pierwszą w życiu scenę. Będzie można go zobaczyć w odcinku pt. „Święta rodzinka”, który zostanie wyemitowany przez TVP1 późną jesienią tego roku.

 

Michała marzenie się spełniło, a Wolontariusze Fundacji Trzeba Marzyć przygotowują się do spełniania kolejnych dziecięcych marzeń. W najbliższym czasie postawią w stan najwyższej gotowości Wojsko Polskie i sprawią, że Szymek stanie się żołnierzem i to nie najbardziej zmechanizowanym, bo dosiądzie prawdziwego czołgu.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy