SOLIDARNIE Z MEDYKAMI

 

 „SOLIDARNIE Z MEDYKAMI”

 

Zapraszamy do wspólnej akcji SOLIDARNIE Z MEDYKAMI, poprzez którą chcemy wyrazić uznanie dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, radiologów, fizjoterapeutów, salowych, laborantów, pracowników przychodni i szpitali oraz innych osób dbających o nasze zdrowie.

 

To akcja-reakcja wobec pojawiających się w mediach informacji o przypadkach agresji i przykrych zachowaniach wobec białego personelu. 

Brak odpowiedniej wiedzy, negatywne emocje czy napięcie psychiczne, z którymi niektórzy nie potrafią sobie poradzić spowodowały, że akcja dziękowania i chwalenia pracowników polskiej służby zdrowia za walkę z pandemią koronawirusa przerodziła się w wielu miejscach w hejt.

Strach i lęk nie mogą być jednak powodem czy usprawiedliwieniem agresji wobec medyków. Dlatego chcemy pokazać, że POMORZE NIE ZGADZA SIĘ NA HEJT POD ADRESEM PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA I OKAZAĆ SOLIDARNOŚĆ.

To oni są na pierwszym froncie walki z pandemią koronawirusa, starając się robić wszystko dla dobra pacjentów. Doceńmy ich poświęcenie. Zjednoczmy się i wspierajmy tych, którzy dbają o nasze zdrowie, życie i bezpieczeństwo.

Przygotowaliśmy plakat, który możecie pobrać z naszej strony, wydrukować, podpisać i zawiesić w miejscu Waszego zamieszkania lub wrzucić do skrzynki listowej Waszego sąsiada lub sąsiadki, który/-a jest pracownikiem służby zdrowia.

Pobierz plakat:

Karta RCW

Możesz też dodać nakładkę do swojego zdjęcia profilowego na fb:
Solidarnie z medykami
Dodana przez: Wolontariatgdansk

Dołącz do akcji DZIĘKOWANIA! 
 

Projekt i wykonanie: Mehowmy