Robert Kubica na PGE Arenie

Mistrz Formuły 1 spotkał się na PGE ARENIE z małymi piłkarzami z programu „Biało-Zielona Przyszłości z LOTOSEM”. Poprzednia wizyta miała miejsce zimą i wtedy odbywała się w jednej z lóż. Dzisiaj chłopcy mogli popisać się swoimi umiejętnościami przed szczególnym gościem.

– Na boisku grali chłopcy z roczników 2001 i młodsi, którzy na co dzień trenują w klubach partnerskich APLG w ramach programu Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM. Na trening przyjechali zawodnicy z Chojniczanki Chojnice, Żuław Nowy Dwór Gdański i oczywiście Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk – mówi Miłka Litwinowicz, specjalistka ds. marketingu APLG – Na to spotkanie zostali wytypowani przez swoich trenerów i oprócz treningu na PGE ARENIE pod okiem mistrza kierownicy, mogli również spędzić z nim chwilę poza boiskiem.

Chwilę tę zresztą bardzo dobrze wykorzystali, mając okazję do zadawania Robertowi Kubicy najróżniejszych pytań. Dowiedzieli się z nich między innymi, że mistrz kierownicy, jako mały chłopiec też lubił kopać piłkę. Robił to na podwórku z kolegami i najczęściej w czasie takich meczów stawał wtedy na bramce. – Ale na pewno nie grałem tak dobrze, jak wy, wy gracie już profesjonalnie – komplementował chłopców Robert Kubica.

 

 

 

 

 

 

Źródło: facebook.com/PGEArena

Projekt i wykonanie: Mehowmy