Pucha dla sierściucha

Ulicami Gdańska na co dzień przechadzają się tysiące bezdomnych zwierząt. Przede wszystkim są to koty i psy. Na szczęście istnieją ośrodki, w których zwierzęta te mogą znaleźć schronienie. Jednym z takich miejsc jest gdańskie schronisko Promyk. To właśnie na jego rzecz, w klubie Autsajder, 13 sierpnia odbędzie się koncert charytatywny.

 

Impreza organizowana jest przez zespół Arshenic, który na gdańskiej scenie muzycznej działa już od 2006 roku. Jak czytamy na stronie grupy: „W odpowiedzi na apel gdańskiego Schroniska Promyk, Arshenic bierze sprawy we własne łapki i organizuje koncert PUCHA DLA SIERŚCIUCHA, na który wejściem będzie puszka karmy dla psa lub kota.” Oprócz karmy można przynieść również koce, poduszki i zabawki, czyli wszystko to, co może być przydatne w schronisku. Ilość prezentów, które można wnieść do klubu? Nieograniczona!

 

Na koncercie będziemy mogli usłyszeć przede wszystkim ciężkie brzmienia. Zagra zarówno hardrockowy zespół Arshenic, jak i grająca melodic death metal oraz thrash grupa Sincretic. Impreza zacznie się o 19.30. Poprowadzi ją Robert Tokarski, który już niejednokrotnie kierował imprezami rockowymi w klubach Autsajder i Medyk.

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy