Przetańczyć z Tobą chcę…,

z pewnością całą noc, jak śpiewała Anna Jantar, ale do takiego wyzwania warto się odpowiednio przygotować. Aby nie zawieść swojego partnera i nie spędzić długich godzin na próbie ukrycia braku umiejętności, skorzystaj z bezpłatnych zajęć z tańca towarzyskiego.


Warsztaty organizowane przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Gdańsku przeznaczone są dla osób dorosłych. W poniedziałki od 16.00 do 17.00 i w czwartki od 18.00 do 20.00 w dawnej szkole podstawowej przy ulicy Suchej 22 w Letnicy masz okazję odświeżyć swoją znajomość tanecznych kroków albo dopiero je poznać. Kto wie, może rola Króla parkietu na następnym przypadnie właśnie Tobie?


Zajęcia są stworzone dla każdego, kto ma ochotę spędzić aktywnie czas w miłym towarzystwie. Nie ma przedziału wiekowego, wymogów, co do ponadprzeciętnej kondycji, ani przyjścia z osobą towarzyszącą.


Warsztaty taneczne realizowane są w ramach projektu „Od ulicy do EURO 2012! – rewitalizacja społeczna mieszkańców Letnicy”. To projekt, który swoim działaniem obejmuje także działalność Punktu Konsultacji Obywatelskich oraz zajęcia sportowe dla dzieci.

 


Małgorzata W.

 

 

 

 

 

Foto: Jerry Daykin

Projekt i wykonanie: Mehowmy