Przed nami ogromna konferencja – weż udział!

15 października w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się konferencja „25 lat samorządu terytorialnego. Solidarność jest w nas”. Konferencja podsumowuje 25 lat samorządu terytorialnego w Polsce. W konferencji weźmie udział 450 zaproszonych gości i przedstawicieli samorządów.


W programie m.in. zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarnośc, zwiedzanie wystawy „Drogi do Wolności”, zwiedzanie Stoczni Gdańskiej, projekcja filmu historycznego z okresu „Solidarności”. Pula biletów wejściowych do zdobycia jest ograniczona, ale jest sposób na to jak je zdobyć.

 

Konkurs: Dlaczego Ty?

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcę wziąć udział w konferencji? 20 autorów najciekawszych uzasadnień otrzyma zaproszenie na konferencję. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres e-mail: biuro@gdansk.frdl.pl, wpisując w tytule maila: Konkurs – dlaczego Ty. W treści należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.


Konkurs artystyczny: „Mój Samorząd za następne 25 lat. Wizja przyszłości”

Do konkursu można zgłaszać prace w dowolnej formie: plastyczne, fotografie, filmowe, muzyczne, poetyckie, graficzne etc. Wszystko zależy od wyobraźni. Prace należy nadsyłać na adres e-mail: biuro@gdansk.frdl.pl, wpisując w tytule maila: Konkurs – samorząd 25 lat później. Rozmiar e-maila nie może przekroczyć 4 MB. Nazwą pliku powinno być imię i nazwisko autora. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Do wygrania m.in. : bilety na konferencję, zaproszenia na otwarcie festiwalu All About Freedom Festival, 3 dwudniowe pobyty dla 2 osób w kompleksie wypoczynkowym Wichrowe Wzgórze.

 

Zgłoszenia do obu konkursów organizatorzy przyjmują do 30.09.2014. Zwycięzcy biletów wejściowych na konferencję zostaną powiadomieni do 3.10.2014. Zwycięzcy nagród rzeczowych zostaną ogłoszeni podczas konferencji.

 

Więcej: gdansk.frdl.pl

 

 

 

 

 

Foto: facebook.com/solidaritycentre

Projekt i wykonanie: Mehowmy