Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa – dołącz!

bankzywnoscilogo

Bank Żywności w Trójmieście przygotowuje się do realizacji kolejnego podprogramu w zakresie Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Tym razem realizowany będzie dwuletni program 2017-2018.

Jeśli Twoja organizacja pomaga potrzebującym w trudnej sytuacji materialnej i działa na rzecz włączenia społecznego – dołącz do sieci organizacji współpracującej z Bankiem Żywności w Trójmieście. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu w realizację programu potrzebujący mogą otrzymać regularne wsparcie żywnościowe w formie paczek żywnościowych z atrakcyjnymi i różnorodnymi produktami takimi, jak makaron, ryż, kasza, herbatniki, mleko, ser żółty, groszek z marchewka, fasola biała, koncentrat pomidorowy, produkty mięsne (szynki, pasztety, gulasz), olej i cukier. Dodatkowo przeprowadzimy dla Waszych podopiecznych bezpłatne warsztaty kulinarne, dietetyczne i/lub z zakresu zarządzania budżetem domowym.

Zachęcamy do udziału przede wszystkim te organizacje, które mają doświadczenie w realizacji projektów UE lub w zakresie pomocy żywnościowej (również organizacje samodzielnie gotujące). Organizacja otrzyma pełne wsparcie szkoleniowo-doradcze Banku Żywności w Trójmieście, a także możliwość korzystania z innych naszych działań – od otrzymywania atrakcyjnych darowizn żywnościowych do szkoleń wzmacniających potencjał organizacji.

Zgłoszenia do 28.02.2017.

Szczegóły oraz wstępna deklaracja do wypełnienia dostępne pod adresem: http://bztrojmiasto.pl/popz-2014-2020-w-sierpniu-2017-roku-rusza-kolejny-podprogram-dolacz-do-naszej-sieci/

Projekt i wykonanie: Mehowmy