Praktykuj podczas Euro

Grupa TP przygotowała dla studentów program „EUROpraktyki2012”. Jest to unikalny program płatnych praktyk studenckich, w ramach którego studenci będą mieli możliwość wspierania poszczególnych obszarów Grupy TP w realizacji ich zadań związanych z UEFA EURO 2012TM.


Osoby biorące udział w programie będą mogły skorzystać z profesjonalnych szkoleń, poznać stronę logistyczną mistrzostw oraz wartości, którymi kieruje się Grupa TP. Wszyscy EUROpraktykanci otrzymają certyfikat oraz referencje potwierdzające udział w projekcie.

Celem programu jest także pozyskanie szczególnie uzdolnionych młodych ludzi, którzy w przyszłości mogliby zasilić szeregi pracowników Grupy TP. W Gdańsku poszukiwanych jest 100 osób na stanowisko Digital Coach oraz 22 osób na stanowisko praktykanta w obszarze ICT. Nabór trwa do 29.02.2012 r.

Kim jest Digital Coach?
To przede wszystkim osoba, która będzie pierwszym punktem kibiców podczas EURO 2012™, będzie wsparciem w zakresie obsługi aplikacji mobilnych oraz ustawień telefonów. Zadania na stanowisku Digital Coach to również dystrybucja oficjalnej aplikacji mobilnej UEFA EURO 2012™ oraz promowanie usług Orange. Jeżeli więc posiadasz umiejętności interpersonalne, łatwo nawiązujesz kontakty, znasz bardzo dobrze język angielski i dobrze czujesz się w środowisku nowych technologii, nie czekaj tylko wysyłaj swoje zgłoszenie.

Praktykant w obszarze ICT, czyli jakim obszarze?
To przede wszystkim wsparcie techniczne i prace z zakresu obsługi sprzętu elektronicznego, a także analizowanie i rozwiązywanie problemów technicznych, realizowanie zadań z zakresu podłączenia, uruchomienia sprzętu i oprogramowania i współpraca z ekspertami w dziedzinie stosowania nowych technologii. W przypadku tego stanowiska ważna jest pasja dla technologii, posiadanie prawa jazdy kat. B, wymagana jest również dobra znajomość języka angielskiego, umiejętności organizacyjne, zdolności do pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, zaawansowana znajomość pakietu MS Office. To idealna propozycja dla studentów uczelni technicznych (preferowane kierunki informatyczne, telekomunikacja, automatyka, robotyka, elektrotechnika).


Program EUROpraktyk Grupy TP to płatne praktyki w dużej międzynarodowej firmie, ale przede wszystkim to uzyskanie bezcennego doświadczenia przy największym wydarzeniu piłkarskim Europy i szansa na poznanie logistycznej i organizacyjnej strony EURO 2012™. Organizatorzy zapewniają również pakiet profesjonalnych szkoleń,  możliwość poznania najnowszych rozwiązań technologicznych, pakiet gadżetów EURO 2012™, udział w konkursach i możliwość wygrania: płatnego stażu w Grupie TP, szkoleń, biletów na mecze Reprezentacji Narodowej, gadżetów i wielu wspaniałych nagród oraz certyfikat z referencjami potwierdzający odbycie praktyk w Grupie TP.

Jak wziąć udział?
Na początek trzeba wypełnić formularz aplikacyjny, który można znaleźć na stronie: www.EUROpraktyki2012.orange.pl Trzeba również pamiętać o nieprzekraczalnym terminie przyjmowania zgłoszeń, a ten kończy się 29 lutego 2012.

Projekt i wykonanie: Mehowmy