Praktyki letnie – może Biedronka?

Grupa Jeronimo Martins w Polsce rozpoczęła rekrutację do Programu Praktyk Letnich – Owocne Wakacje 2014. W tegorocznej edycji ponad 60 studentów będzie mogło zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w trakcie wakacyjnych praktyk w strukturach sieci Biedronka oraz hebe. Aplikacje do programu można składać do 13 kwietnia.


Studenci uczelni wyższych, zainteresowani uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe, mogą aplikować do programu Praktyk Letnich – Owocne Wakacje, przygotowanego przez sieć Biedronka i sieć hebe. Do udziału w programie mogą zgłaszać się studenci już od pierwszego roku studiów, niezależnie od ich kierunku. Praktyki są płatne, a praktykanci mogą liczyć na pracę pod okiem opiekunów praktyk oraz na realizację samodzielnych projektów. W tegorocznej edycji programu firma oferuje praktyki dla ponad 60 stażystów w biurach w Warszawie oraz biurach regionalnych i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka i hebe w całym kraju.


Szczegóły dotyczące wakacyjnych programów dla studentów można znaleźć na stronach internetowych: www.karierawjm.pl i www.pracuj.pl. Oferta praktyk jest promowana także na profilu korporacyjnym firmy na portalu Linkedin, portalu studenckim www.absolvent.pl oraz podczas organizowanych w całym kraju Targów Pracy.


Jeronimo Martins Polska od kilku lat realizuje programy talentowe dedykowane zarówno studentom, absolwentom, jak i osobom już posiadających doświadczenie zawodowe. Oprócz letniego programu Owocne Wakacje firma oferuje także: Program Management Trainee – Dojrzewalnia Talentów – przeznaczony dla młodych osób po studiach, przygotowujący ich do objęcia stanowisk menedżerskich w strukturach Grupy Jeronimo Martins, program rozwoju w sprzedaży i zarządzaniu – Kierownik Rejonu, czy też program Liga Ekspertów.


W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy firma planuje także zatrudnić ok. 1000 absolwentów uczelni wyższych na stanowiska kierownicze w sklepach sieci Biedronka. Tym samym stawia na rozwój kadry menedżerskiej i jednocześnie przyczynia się do zmniejszenia bezrobocia wśród młodych ludzi. Zgodnie z polityką sieci ok. 90% stanowisk menedżerskich pochodzi z awansów wewnętrznych.

 

 

 

 

 

 

Foto: karierawjm.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy