Poznaj sąsiada!

Wiosna już rozkwita w pełni, jesteśmy bardziej radośni i pozytywnie nastawieni do świata i ludzi. Warto to wykorzystać i wziąć udział w kolejnej edycji Gdańskich Dni Sąsiadów!


Dni Sąsiadów to niepowtarzalna okazja na poznanie i spędzenie czasu ze swoimi sąsiadami. Grill lub piknik z mieszkańcami bloku czy ulicy wspaniale integruje, pozwala się poznać i tworzy niepowtarzalną atmosferę w miejscu, w którym żyjemy na co dzień! Pierwsze lokalne spotkania już ruszyły. Sprawdź co dzieje się w twojej okolicy i otwórz się na integrację.


W najbliższą sobotę, 28 kwietnia o 10.00 na ul. Gościnnej w dzielnicy Orunia rusza pchli targ. Przynieś to, co Ci niepotrzebne i wymień się. W Święto Pracy, 1 maja o 17.00 w Suchym Dębie będzie bardzo pracowicie. Porządkowanie terenu, sadzenie kwiatków i koszenie trawników zostanie wynagrodzone pyszną kiełbaską z grilla i dobrą zabawą. Mieszkańcy Różyn mają okazję na sportowy weekend. 5 maja od godziny 14.00 na boisku Orlik odbędą się gry i zabawy sportowe oraz mecz damsko-męski. Nowi mieszkańcy Kleszczewka mają też szansę poznać starych i dobrze zakorzenionych mieszkańców na spotkaniu sąsiedzkim 5 maja o 16.00 na ulicy Pomorskiej 31. Natomiast 6 maja od 11.00, poznać się i porozmawiać ze sobą będą mogli mieszkańcy Wrzeszcza Górnego. Fundacja Droga i Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny zaprasza do Parku de Gaulle’a.


Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich przygotowanych imprezach, które pomogą Ci bliżej poznać sąsiada!

 

 

Aleksandra Baniak

Foto: Silar

Projekt i wykonanie: Mehowmy