Poznaj ABC żeglarstwa i popłyń w dziewiczy rejs

Musisz mieć max 25 lat i chęci na poznanie żeglarskiego świata. Nagroda? Pierwszy, tegoroczny rejs na pokładzie STS Generał Zaruski. Rekrutacja trwa!

 

Kurs to warsztaty nawigacji i meteorologii, a także nauka podstaw bezpieczeństwa i poznanie specyfiki funkcjonowania na jachcie i jego budowy. Zajęcia są bezpłatne, aby w nich uczestniczyć trzeba spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich to wiek, musisz mieć 15-25 lat. Drugi warunek, to wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się TUTAJ. Formularz trzeba wypełnić, a potem wysłać na adres mailowy: piotr.krolak@mosir.gda.pl. Każda grupa składa się z 10 osób. O zakwalifikowaniu się na kurs decyduje prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i kolejność zgłoszeń.


Najlepsi uczestnicy kursu „ABC żeglarstwa” popłyną w pierwszy tegoroczny rejs na pokładzie STS Generał Zaruski. Organizatorzy gorąco zachęcają do uczestnictwa i zapewniają „pierwszy po odbudowie rejs na Zaruskim, na pewno przejdzie do historii. Możecie mieć w tym swój własny udział”.

 

 

 

 

 

Foto: zaruski.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy