Poszukiwania Zwykłych Bohaterów rozpoczęte po raz drugi

Bank BPH wspólnie z TVN oraz Onet organizuje akcję „Zwykły Bohater”, polegającą na poszukiwaniu i nagradzaniu zwykłych ludzi, którzy w codziennym życiu zachowali się uczciwie, wykazali się odwagą oraz spontaniczną chęcią niesienia pomocy innym, bądź byli po prostu fair w stosunku do innych.

 

– Program „Zwykły Bohater” propaguje wartości, które są ważne dla naszego Banku i którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, przede wszystkim zasadę fair play. Chcemy nagradzać ludzi, którzy postępują uczciwie i głośno mówić o dobru, które każdego z nas spotyka co dzień – powiedział Richard Gaskin, Prezes Zarządu Banku BPH.

Akcja, organizowana wspólnie z TVN i Onet, rozpoczęła się 16 września. Historie Zwykłych Bohaterów można zgłaszać poprzez stronę internetową www.zwyklybohater.pl w dowolnej formie: nagrania wideo, tekstu, zdjęcia/kolażu zdjęć z opisem. Zgłoszenia będą przyjmowane w trzech kategoriach: uczciwość, inicjatywa oraz bohaterstwo, w terminie do 28 października. Historie i sylwetki kandydatów będą zamieszczane na stronie www.zwyklybohater.pl, prezentowane w programach stacji TVN i w Onet. Przebieg akcji będzie też można śledzić na Facebooku.

Do finału konkursu przejdzie 9 najciekawszych historii (wybranych przez jury), spośród których publiczność wybierze trzech zwycięzców, po jednym w każdej z kategorii. Zwykli Bohaterowie otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 200 tys. złotych podczas transmitowanej przez TVN uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 2 grudnia.

Regulamin konkursu jest dostępny na www.zwyklybohater.pl.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy