Podróż do przyszłości

Do Trójmiasta zawita jutro drużyna LEGO. Przywiezie ze sobą setki tysięcy kolorowych klocków i kilku profesjonalnych budowniczych. Będą oni instruować wszystkich chętnych jak wznosić solidne konstrukcje z klocków i razem z nimi budować własną wizję przyszłości.

 

LEGO rozpoczęło swoją podróż po Polsce już w kwietniu. Zawitało wtedy do Lublina i Wrocławia. W maju odwiedziło Warszawę, Poznań, Częstochowę i Łódź, a dziewiątego października pojawiło się w Katowicach. Jutro LEGO będzie w Gdańsku- impreza odbędzie się w Galerii Bałtyckiej i potrwa do niedzieli. Ma przypomnieć dorosłym niesamowite chwile dziecięcych zabaw, a młodszym pokoleniom umożliwić budowanie z ilości klocków, jakiej sobie nawet nie wyobrażali.

 

W wydarzenie można zaangażować się na dwa sposoby. Albo przez uczestnictwo w „Akademii LEGO”, albo przez zabawę w „Świecie przyszłości”. Akademia przeznaczona jest dla tych, którzy dopiero chcą nauczyć się sztuki budowania z klocków, bądź udoskonalić umiejętności, które już posiadają. Natomiast „Świat przyszłości” to obszar wydzielony dla osób, które chcą własnymi rękami zbudować wymarzoną wizję rzeczywistości. Również dla najmłodszych zostanie utworzone coś specjalnego. Powstaną place z klockami LEGO DUPLO, na których maluchy będą mogły bezpiecznie bawić się zabawkami o odpowiednich gabarytach.

 

Na imprezę organizatorzy zapraszają w sobotę (15.10) w godzinach 11 do 19 oraz w niedzielę (16.10) od 10 do 18. 

Więcej informacji na stronie: www.podrozdoprzyszlosci.pl

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy