Podejmij wyzwanie!

Gdyńscy blogerzy, którzy na co dzień opisują swoje podróże rowerowe po mieście na blogu www.gdyniarowerem.pl, wyzywają gdynian na fotograficzny pojedynek. Rozpoczął się konkurs fotograficzny, w którym rolę główną pełni Gdynia widziana z perspektywy miejskich rowerzystów. 

Celem konkursu, realizowanego w ramach kampanii #gdyniarowerem, jest zachęcenie jak największej liczby osób do jazdy na rowerze po mieście o każdej porze roku i w każdą pogodę. Przed rowerzystami okres jesienno-zimowy, a konkurs „Podejmij wyzwanie #gdyniarowerem” ma podkreślać i przekonywać, że nawet o tej porze roku, jazda na rowerze np. na pocztę, do pracy, czy po zakupy jest dobrym, szybkim i zdrowym rozwiązaniem. Każdy z trójki blogerów przygotował osobne wyzwanie, dzięki czemu uczestnicy mogą wybrać to najbardziej odpowiadające własnym zainteresowaniom, czy stylowi życia. 


Wyzwanie Olgi.
Olga ceni modę. W fotograficznym wyzwaniu rzuconym rowerzystom Gdyni zachęca do przesyłania zdjęć, których tematem jest „rowerowy must have”. Zdjęcia mają przedstawiać akcesorium, gadżet na rower.


Wyzwanie Teresy
. Dzięki różnorodnym zainteresowaniom i aktywnemu trybowi życia, blogerka Teresa zachęca do czerpania korzyści, jakie daje rower. Tematem tego wyzwania jest „ruch na rowerze”. Zdjęcia mogą prezentować dowolną interpretację tematu. Wyzwanie Teresy kierowane jest do osób, które nie korzystają aktywnie z mediów społecznościowych, stąd też zaplanowane działania offline. Teresa będzie zachęcała do uczestnictwa w konkursie również Seniorów, rozdając im ulotki na koncertach, spotkaniach czy wykładach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.


Wyzwanie Marcina
. Pasją Marcina jest fotografia i jako temat przewodni zdjęć w swoim wyzwaniu Marcin wybrał temat: „najlepsze trasy rowerowe w Gdyni”. Zdjęcia mają przedstawiać rower lub rowery w dowolnej konfiguracji na terenie miasta Gdynia.

 
Uczestnicy konkursu będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 17 listopada. Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.gdyniarowerem.pl/

Projekt i wykonanie: Mehowmy