Ping pong – potrenuj z mistrzem!

Jakie są zasady gry w tenisa stołowego i z jakich sprytnych trików korzystają profesjonalni gracze? Dowiedzą się tego goście Portu Rumia CH Auchan, którzy w najbliższy weekend przyłączą się do wspólnego bezpłatnego treningu. Uczestnicy akcji sprawdzą swoje siły w starciu z instruktorami oraz z profesjonalnym robotem do treningu, który wyrzuca nawet 100 piłeczek na minutę!


Tenis stołowy to bardzo szybka i wymagająca od zawodników energicznych ruchów gra. W najbliższą sobotę 30 listopada oraz niedzielę 1 grudnia przekonają się o tym wszyscy goście Portu Rumia CH Auchan. Zarówno ci zaawansowani, jak i dopiero chcący rozpocząć zabawę z ping-pongiem gracze,  będą mogli potrenować na jednym z czterech profesjonalnych stołów.


Pod okiem czujnych trenerów z Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto, każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać cenne porady na temat zasad gry czy wykorzystywanych w niej technikach.

– Gra w tenisa stołowego to wspaniały sposób spędzania czasu wolnego, szczególnie dla najmłodszych. Poprzez akcję „Weekend z Akademią Tenisa Stołowego” chcieliśmy pokazać dzieciom alternatywę dla siedzenia przed komputerem. Jest to również wspaniała okazja dla dorosłych, aby poćwiczyć swoje umiejętności – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia CH Auchan.


Amatorzy gry będą mieli również wyjątkową okazję, aby spróbować swoich sił w starciu z robotem. Na jednym ze stołów zamontowany będzie bowiem profesjonalny automat do trenowania gry w tenisa stołowego – Buttterfly Amicus 3000. Czy któremuś z gości uda się pokonać maszynę wyrzucającą nawet 100 piłeczek ping-pongowych na minutę? 

 

Weekend z Akademią Tenisa Stołowego odbędzie się w sobotę 30 listopada oraz niedzielę 1 grudnia w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Z bezpłatnych treningów z profesjonalnymi instruktorami z Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto będzie można skorzystać od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Projekt i wykonanie: Mehowmy