Otwórz swój biznes ze STARTEREM

Od dawna marzysz o tym, żeby być szefem? Pomysł na własny biznes masz już w głowie? Wystartuj ze STARTEREM i zrealizuj swoje marzenia.

 

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości rozpoczyna kolejną edycję projektu wspierającego osoby chcące założyć biznes w Gdańsku. Tegoroczna edycja Biznes na Start w nowej odsłonie GO CREATIVE skierowana jest do branż kreatywnych.


Do udziału w projekcie zostaną zaproszone 22 osoby z najlepszymi pomysłami na kreatywną firmę. Będą mogły skorzystać z cyklu szkoleń przygotowujących do założenia działalności gospodarczej, a także wybrać te szkolenia, które najbardziej odpowiedzą na ich potrzeby. Uczestnicy zostaną również przygotowani do stworzenia modelu biznesowego swojej działalności, który zaprezentują podczas konkursu. Najwyżej ocenione modele zostaną nagrodzone.

 

Na zwycięzców najlepszych pomysłów czekają nagrody o łącznej wartości 80 000 zł! W tym: nagrody pieniężne (10 000 tyś zł dla najlepszego modelu!) i rzeczowe (min. laptop i sprzęt komputerowy). Ponadto biurko w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, usługi (m.in. identyfikacja graficzna, stworzenie strony internetowej, obsługa informatyczna, usługi księgowe), kursy English Business, procesy mentorskie prowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców, doradztwo, preferencje przy rozpatrywaniu wniosków w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 

Jesteś zainteresowany? Przed oddaniem projektu pod ocenę, skonsultuj go z ekspertem w dniach od 11.02 do 21.02 (od poniedziałku do piątku) w godzinach 17.00-19.00. Rezerwacje pod numerem: 58731 65 84, oczywiście w gdańskim STARTERZE. Nie masz jeszcze pomysłu? Możesz się zainspirować, 14 lutego o godzinie 17.30 podczas SPEED DATE, czyli szybka randka z osobami, które założyły biznes w branży kreatywnej. Przyjdź do STARTERA i zainspiruj się do działania! W programie ponadto projekcje filmowe na temat branż kreatywnych.

 

Jak zgłosić się do projektu? Od 11 lutego do 04 marca, trzeba wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, wszystko dostępne jest na stronie www.biznesnastart.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy