Ostatni weekend z Centrum Stworzone dla Zdrowia

Najbliższy weekend będzie ostatnią okazją, aby dołączyć do grona ponad 23 000 osób, które od początku maja odwiedziły Centrum Stworzone dla Zdrowia w Gdańsku. To również doskonała okazja, aby sprawdzić w Centrum kondycję swojego organizmu po wakacjach.


Wraz z nadchodzącą jesienią większość osób odczuwa spadek energii. Krótsze dni i niekorzystna aura negatywnie wpływają na nastrój i samopoczucie. Jak nie dać się jesiennej chandrze? Odpowiedź na to pytanie znajdzie każdy, kto w sobotę lub niedzielę odwiedzi Centrum Stworzone dla Zdrowia. Wraz z portalem Hello Zdrowie będzie mógł podjąć zdrowe wyzwanie i jeszcze lepiej poznać siebie. 

Zdrowe nawyki żywieniowe powinniśmy rozwijać już od najmłodszych lat. Prawidłowo zbilansowane śniadanie stanowi najważniejszy posiłek każdego dnia. Jak komponować śniadania dla dzieci? Co spakować na drugie śniadanie dla ucznia? Jak zdrowo odchudzić nastolatka? To tematy wykładu, który w niedzielę poprowadzi dietetyk Radosław Borkowski z poradni Dobry Dietetyk. Zaś wszyscy, którzy chcą utrzymać wakacyjną formę lub zmienić swój styl odżywiania, będą mogli zasięgnąć porad, podczas indywidualnych konsultacji dietetycznych, które rozpoczną się o godzinie 13:00 w Centrum Stworzone dla Zdrowie. Natomiast o godzinie 16:00 zapraszamy na pożegnalną Zumbę – ostatnią w Centrum, którą – tak, jak dotychczas – poprowadzi Anna Cegłowska z Z–Dance.

Harmonogram ostatniego weekendu w Centrum Stworzone dla Zdrowia:

Weekend z Hello Zdrowie!
30.08 / sobota
Godz. 10:00 – 20:00 – dzień z portalem Hello Zdrowie

31.08 / niedziela
Godz. 12:00 – 13:00 – wykład o prawidłowym żywieniu dzieci i młodzieży
Godz. 13:00 – 15:00 – konsultacje dietetyczne
Godz. 16:00 – 17:00 – Zumba

Miejsce: Gdańsk – Brzeźno, parking przy al. Jana Pawła II, róg z ul. Czarny Dwór
WSTĘP WOLNY!

Szczegóły: www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum

Centrum Stworzone dla Zdrowia będzie otwarte do 31 sierpnia, codziennie od 10:00 do 20:00.

Projekt i wykonanie: Mehowmy