Ostatni 3camp w tym roku

Jak znaleźć środki na założenie własnego przedsiębiorstwa? Czy można odnieść sukces mając tylko niewielką ilość pieniędzy? Czy trudna jest realizacja własnego pomysłu? Odpowiedzi na te pytania będziesz mógł otrzymać na najbliższym spotkaniu 3camp!

 

3camp to organizacja działająca w Trójmieście na zasadzie „barcampów”, czyli otwartych, luźnych, spotkań, mających zwykle postać wykładów i warsztatów. Głównym celem działalności 3camp jest wymiana wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Przeczytaj więcej o barcampach TUTAJ.

 

Najbliższe spotkanie 3camp poświęcone zostanie tematyce startupowej, czyli związanej z rozpoczynaniem działalności gospodarczej. Jeżeli interesuje cię to zagadnienie wybierz się 11 grudnia o godz. 18.00 do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznym (sala ABCD), znajdującego się przy ul. Trzy Lipy 3. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli ci dowiedzieć się więcej o m.in. rynku chińskim i jak w praktyce wygląda pozyskiwanie kapitału na rozpoczęcie działalności. Powinno to zainteresować każdego, kto marzy w przyszłości o prowadzeniu własnego biznesu. Zarejestruj się na stronie: https://3camp-11grudnia.konfeo.com/ by móc uczestniczyć w spotkaniu.

 

A może chciałbyś zaprezentować swój pomysł? Wiesz coś, co mogłoby zainteresować innych? Wyślij zgłoszenie i pokaż swoją własną prezentację na kolejnym spotkaniu 3camp. Aby to zrobić skontaktuj się z organizatorem, Anną Walicką: anna.walicka@3camp.pl. Zgodnie z zasadami prezentacja powinna trwać dwadzieścia minut. Po prezentacji dziesięć minut przewidziano na pytania. Pamiętaj, że celem wystąpienia jest dzielenie się wiedzą – to nie miejsce na reklamę i marketingowe sztuczki! Prezentacje będą prezentowane online: PPT, PDF, oraz video. Prezentujący ma obowiązek przesłać prezentację do organizatora najpóźniej trzy dni przed spotkaniem.

 

W programie:

Radosław Zdunek – Toucan System – Od pomysłu do biznesu;

Piotr Canowiecki – ChinskiRaport.pl – Jak zacząć współpracę z Chinami;

Jakub Chabik – BPH S.A. – Jak pokochać, uwieść i porzucić bankowca;

 Arkadiusz Śmigielski – Optinav – Podążaj za marzeniami.

 

 

Klaudia Kalinowska

Projekt i wykonanie: Mehowmy