O poranku na plaży

Chcesz nadrobić czas spędzony w zimie przed telewizorem i być w formie na wakacje? Nic prostszego, wystarczy przyłączyć się do akcji Sheraton Sopot Spa i w ciągu 18 tygodni odbudować swoją kondycję ćwicząc na bulwarze nadmorskim w Sopocie. Zajęcia mające miejsce na świeżym powietrzu, są całkowicie bezpłatne i każdy entuzjasta ruchu jest tam mile widziany.


Ćwiczenia odbywają się trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek, a na każdy dzień tygodnia przygotowana jest inna forma aktywności fizycznej. Poniedziałek to trening funkcjonalny z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętów sportowych. W ruch pójdą ciężarki, maty, drabinki a wszystko po to, by wzmocnić ciało i wytrzymałość organizmu. W środę czas na relaks. Wszyscy szukający wyciszenia i odprężenia powinni koniecznie się tu zjawić. Środek tygodnia jest doskonałą chwilą na stretching czy jogę które zapewnią nam, niemniej ważną niż ćwiczenia, regenerację i kumulację sił.


Po chwili oddechu czas na budowanie wytrzymałości i siły. Kończący sportowy tydzień piątek to zajęcia biegowe dostosowane do poziomu uczestników. Nawet jeśli z bieganiem nie jesteś za pan brat i dostajesz zadyszki przy podbiegach do autobusu tutaj przygotować się możesz przez marszobiegi i truchty do prawdziwych dystansów.


Tempo i intensywność będzie rosła z czasem razem z zwyżką formy. Najważniejsze są chęci i pozytywne nastawienie, bo silna wola i samozaparcie potrzebne będzie nie tylko na zajęciach ale również przy sygnale budzika- obowiązkowa zbiórka przed wejściem głównym do Spa o 7:30. Na szczęście organizatorzy nie przewidują karnych kółek i brzuszków za spóźnienia- liczy się miłe spędzenie czasu i pozytywna energia!

 

 

chaperone

 

 

 

 

Foto: Mike Baird

Projekt i wykonanie: Mehowmy