Noc Muzeów w Łaźni

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów w Łaźni podsumowanie warsztatów rękodzielniczych „Włóczkowe rewolucje”, realizowanych w ramach projektu „Pod lupą wyobraźni”.


Podczas otwartego spotkania każdy będzie mógł zapoznać się z podstawowymi technikami robienia na drutach, filcowania i szydełkowania, a także porozmawiać z artystkami (KOBIETY OK./ Ola Romanowska, Katarzyna Rajczyk Bauć) i uczestniczkami biorącymi udział w tegorocznej edycji. Elementy, które powstaną podczas tego wieczoru, zostaną użyte do zrealizowania instalacji, która zostanie ulokowana w przestrzeni publicznej Nowego Portu.


Oprawę muzyczną zapewni Piotr Kaliński, jeden z prowadzących warsztaty DJ-skie „Port art”, występujący jako HattiVatti – producent i dj. Tworzy muzykę dub / ambient / dub techno. Jest współtwórcą netlabeluQunabu. To właśnie wydane i niewydane utwory powiązane z tą powstałą w 2006 niezależną wytwórnią będzie można usłyszeć 18 maja.

 

Projekt „Pod lupą wyobraźni” finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

 

Miejsce:

Centrum Edukacji Artystycznej Łaźnia 2

ul. Strajków Dokerów 5

80-544 Gdańsk

Godz. 18.00 –  00.00

Foto: Piotr Połoczański

Projekt i wykonanie: Mehowmy