Nobel czeka na Ciebie

Jesteś najzdolniejszym ze zdolnych? Lubisz wychodzić przed szereg i wykraczać poza standardy? Jeśli tak, to konkurs „Studencki nobel” jest właśnie dla ciebie!

 

Niezależne Zrzeszenie Studentów już po raz kolejny poszukuje Najlepszego Studenta Rzeczpospolitej Polskiej. Uczestnikiem konkursu może być każdy student uczelni wyższej, zarówno państwowej, jak i prywatnej mający mniej niż 28 lat i posiadający średnią ze wszystkich semestrów większą niż 4,0 (dla uczelni gdzie można uzyskać średnią 6,0 wymagana jest średnia 4,5).

 

Pod uwagę bierze się osiągnięcia zdobyte przez wszystkie lata studiów. Kryteria, według których wyłoni się Laureata to m.in. działalność naukowa kandydata, działalność w organizacjach, stowarzyszeniach, fundacjach, odbyte staże i praktyki zawodowe, znajomość języków obcych, udział w wymianach studenckich. Szczegółowy opis kryteriów wraz z punktacją dostępne są na stronie: http://www.studenckinobel.pl. Maksymalnie można uzyskać 580 punktów, wyróżnienia otrzymuje się już od 150! Na uczestników czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, m.in. tablety, aparaty fotograficzne, nagrody pieniężne oraz wiele, wiele innych.

 

Konkurs zaczyna się od wybrania reprezentantów uczelni, potem najlepszych kandydatów w województwie, a następnie w czerwcu 2013 odbędzie z się finał, gdzie zostanie wyłoniony prawdziwy Student Renesansu, najlepszy w kraju!

 

Nie czekaj, wejdź na stronę www.studenckinobel.pl i wyślij zgłoszenie. Masz czas do 14 kwietnia! Śledź konkurs na Facebooku: https://www.facebook.com

     

    

Klaudia K.

Projekt i wykonanie: Mehowmy