Nie możesz znaleźć czasu na sport w ciągu dnia? Jest jeszcze noc!

Wszyscy pracujemy mniej więcej w tych samych godzinach, wstajemy wcześnie rano przedzieramy się przez trójmiejskie korki lub całą, skomplikowaną sieć miejskiej komunikacji i około 8:00 jesteśmy przy biurku. Tu, w kompletnym bezruchu spędzimy osiem godzin. Co dalej? Podróż do domu, a tam obiad i leżakowanie, bo w końcu nagle zrobiło się ciemno.

 

Wyjść z tej patowej sytuacji mamy kilka: jeżeli jesteśmy wyjątkowymi skowronkami, możemy nastawić kilka razy w tygodniu budzik o godzinę wcześniej niż zwykle i cieszyć się porannym bieganiem po osiedlowej okolicy. Kolejne rozwiązanie to wykupienie karnetu na basen czy siłownię, które często czynne są do późnych godzin wieczornych, ale to rozwiązanie znacznie droższe niż pierwsze. Mamy również wyjście numer trzy! Złoty środek, który podsuwa nam Grupa Rowerowa 3miasto, rozwiązanie jest proste: rolki. Propozycja wydawać by się mogło absurdalna: jak to grupa rowerowa organizuje rolki, jak również bardzo banalna: rolki, też mi coś, jednak zupełnie taka nie jest ani absurdalna ani banalna – genialna! Na czym polega geniusz tego rozwiązania? Na porze dnia. Rolkowe jeżdżenie rozpoczyna się o 20:30 i trwa do półtorej godziny, a wszystko to po oświetlonym torze w gronie osób kochających ruch na świeżym powietrzu.

 

Dołączyć może każdy, nocna jazda na rolkach jest zupełnie bezpłatna. Skorzystać można już dzisiaj (31.07.2012) lub za trzy dni (03.08.2012) na torze rolkowym w Sopocie (Łazienki Północne). Spotkanie całej grupy o godz.20.30 na parkingu na przedłużeniu ul. Powstańców Warszawy.

 

 

 

 

Foto: PeR

Projekt i wykonanie: Mehowmy