Nie masz planów na sobotę? Wybierz się na grilla!

Kiełbaska z grilla to niezapomniany smak lata. A lato jeszcze trwa! Astronomicznie do 23 września, bo to wtedy zaczyna się jesień. Warto skorzystać z lata jeszcze w ten weekend i wybrać się na grilla na sopocki Hipodrom.

 

Sopockie grillowanie to pomysł Stowarzyszenia Przyjazny Sopot i UKS „SIÓDEMKA”. Po co cała inicjatywa? Po to, żeby wyjść z domu, spotkać się na świeżym powietrzu i miło spędzić czas, a przy okazji poznać sąsiadów mieszkających w pobliżu.

 

Wielki grill już w tą sobotę, start o godzinie 12:00 na sopockim Hipodromie przy ulicy Polnej 1. Warto wziąć ze sobą grilla i kiełbaskę lub cokolwiek innego, co zamierzamy ugrillować. Wszyscy nie posiadający rusztu niech nie poczują się dyskryminowani, na pikniku będzie dostępny jeden grill ogólnodostępny. W grillowaniu najgorsze są jednak dwie rzeczy: pierwsza – rozpalanie. O to jednak nie musimy się martwić, wokoło na pewno znajdzie się sąsiad, który pomoże rozniecić ogień. Druga rzecz to oczekiwanie, aż kiełbaska się usmaży. O to jednak również nie musimy się martwić, czas oczekiwania na nasz specjał z ognia umilić może gra w bule, przejażdżka bryczką czy sąsiedzkie starcie sportowe. Na pikniku zostanie zorganizowany punkt wymiany książek, a na wyjątkowych głodomorów będzie czekała wojskowa grochówka.

 

Nie pozostało nic innego, jak kliknąć WEZMĘ UDZIAŁ!

www.facebook.com

 

 

 

 

Foto: Silar

Projekt i wykonanie: Mehowmy