Nauczycielu, pograj w kręgle

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej oraz MK Bowling w ostatni dzień lutego specjalnie dla nauczycieli WF zorganizują bowlingowe zawody, oczywiście poprzedzone specjalistycznym szkoleniem.


Szkolenie zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Polskiego Związku Kręglarskiego oraz oraz specjalistów z AWFiS, na co dzień zajmujących się bowlingiem. Szkolenie przybliży przede wszystkim zasady oraz techniki gry w bowling, ale również będzie służyło popularyzacji tego typu sportu jako ogólnodostępnej formy rekreacji oraz aktywnej formy spędzania czasu wolnego.


Szkolenie oraz zawody odbędą się 29.02.2012 o godz. 13:00 w  MK Bowling, Centrum Handlowe Manhattan Gdańsk – Wrzeszcz, Al. Grunwaldzka 82. W zawodach mogą wziąć udział nauczyciele gdańskich szkół, którzy chcą poznać bliżej zasady gry w kręgle. Ilość miejsc jest ograniczona, w szkoleniu i zawodach może wziąć udział maksymalnie 40 osób, jednak w przypadku większego zainteresowania przewidziane jest powtórzenie szkolenia. Udział w szkoleniu i zawodach jest bezpłatny, swój udział należy zgłosić, wypełniając formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie http://www.gokf.gda.pl/wiadomosci,12,808.html Formularz zgłoszeniowy należy wysyłać do organizatora do 24.02.2012 korzystając z adresu mailowego:  m.wojnowski@gokf.gda.pl  lub wysyłając faks na numer ( 0-58)-346-03-03.


Turniej będzie rozgrywany równocześnie na kilku torach. Bezpośrednia rywalizacja będzie trwała  dwie godziny bez przerwy do uzyskania najwyższego wyniku. Trzy najwyższe uzyskane wyniki z pośród wszystkich grających zdobędą I, II i III miejsce, a dla trzech najlepszych zawodników Organizatorzy przewidzieli puchary i medale.

Foto: Evdcoldeportes

Projekt i wykonanie: Mehowmy