Naucz się słuchać muzyki

Interesujesz się muzyką? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Nie masz co zrobić z wolnym czasem w domu? Chcesz rozwijać się muzycznie, a nie wiesz od czego zacząć? Udaj się do Opery Leśnej w Sopocie na darmowe zajęcia muzyczne.

 

W dniach 22.03 – 23.03 o godz. 17:00 w Operze Leśnej im. Stanisława  Moniuszki w Sopocie odbędą się bezpłatne warsztaty muzyczne przeznaczone dla młodszych dzieci, młodzieży i każdego pasjonata muzyki. Prowadzący zajęcia proponują wsłuchanie się w różnorakie melodyjne kompozycje. Przybliżą uczestnikom przede wszystkim proces powstawania dźwięku, od pojedynczych nut instrumentów po całe utwory.  Powstałe melodie można będzie usłyszeć w operze.  Warsztaty poprowadzą:

Zuza Golińska – młoda artystka, która brała udział m.in. w zbiorowych projektach „Torba1Sztuka” pokazywanym na Łódź Design Festival w 2009 roku oraz w ArtBus w 2011 roku. Ponadto dzieła artystki znajdują się w  na wystawie „Masquerade” w Sztokholmskim Centrum Fotografii. 

Olivier Heim  –  duński wokalista, gitarzysta, znany z zespołu Tres B wykonujący muzykę z pogranicza rocka alternatywnego, nagrodzony w Polsce Fryderykiem za Debiut Roku 2010. Ponadto zespół otrzymał Paszport Polityki w kategorii „muzyka popularna”.Przemysław „Dżem” Kobus

 

 

 

 

 

 

Foto: http://operalesna.sopot.pl

Projekt i wykonanie: Mehowmy