Nasze serca biało-zielone

Co zachęciłoby Cię do przyjścia na mecz? Jakie atrakcje mogłyby wzbogacić sportowe emocje? Te pytania zadało sobie Miasto Gdańsk i czeka na Twoją odpowiedź! Za pośrednictwem ankiety pyta o oczekiwania mieszkańców, którzy chcą przychodzić na PGE Arenę.

W trakcie Mistrzostw Europy piłka nożna miała tylko pozytywne oblicze – uśmiechy na twarzach kibiców, zdrowa rywalizacja i radosny doping. Niestety w trakcie sezonu piłkarskiego na mecze przychodzi tylko stała grupa pseudokibiców, a kibice wolą zostać w domu, a szkoda. Gospodarzami PGE Areny – jednego z najpiękniejszych stadionów Europy, jest Lechia Gdańsk więc każdy mecz to okazja dla gdańszczan, żeby poczuć prawdziwe stadionowe emocje.

Żeby lepiej poznać potrzeby kibiców, została przygotowana krótka ankieta, której wypełnienie zajmuje około dwóch minut. Na podstawie zawartych w niej odpowiedzi miasto chce podjąć konkretne działania, które sprostają oczekiwaniom tych, którzy przyjdą na PGE Arenę. Pytania dotyczą m. in. poszerzenia strefy gastronomicznej czy dodania występów artystycznych np. cheerleaderek przed meczem.

Mecz ma być okazją do wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, bo oprócz piłkarskich zmagań chodzi o coś jeszcze – zmianę naszego myślenia o kibicowaniu. Włącz się więc w zmiany i do 15 września weź udział w ankiecie pod adresem: http://preferencjelechia.badanie.net

Ola

 

 

 

 

 

Foto: Tomasz Sienicki

Projekt i wykonanie: Mehowmy