Nasze schroniska potrzebują kasy – kliknij! Pilne zostały 3 DNI!

W ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” Tesco we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zapraszają mieszkańców województwa pomorskiego do wsparcia lokalnych schronisk. Jeszcze do 19 lutego miłośnicy czworonogów mogą głosować na schroniska, które otrzymają pomoc finansową.


Schroniska z Chojnic, Dąbrówki, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Starogardu Gdańskiego, Słupska i Tczewa mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego w ramach akcji.  W dniach 6-19 lutego, co 10 złotówka uzyskana ze sprzedaży karmy marki Tesco zostanie przekazana na rzecz dziesięciu schronisk z całej Polski, wybranych w drodze głosowania internetowego.  W tych dniach miłośnicy czworonogów mają szansę wesprzeć lokalne schroniska oddając na nie głos na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku – www.facebook.com/Eksperci.Tesco lub na stronie www.tesco.pl/zwierzaki. Każdy użytkownik może raz dziennie wytypować schronisko, które według niego powinno otrzymać pomoc finansową. Wszystkie placówki, które biorą udział w programie zostały zarekomendowane przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals.

 

Schroniska z województwa pomorskiego potrzebują naszego wsparcia, ponieważ najwyżej usytuowana w rankingu placówka z regionu – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ze Starogardu Gdańskiego, zajmuje obecnie miejsce w drugiej dziesiątce. Dlatego pomoc mieszkańców regionu jest tak bardzo potrzebna. Każdy głos może bowiem przybliżyć lokalne schroniska do pierwszej dziesiątki i szansy na uzyskanie wsparcia finansowego.

 

Udostępniaj hasło i wytypuj schronisko, które otrzyma  dodatkowe wsparcie. Mieszkańcy regionu mają także szansę przekazania dodatkowej kwoty w wysokości 1 tys. zł na wybrane przez siebie schronisko. W ramach  akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” w dniach 6-19 lutego trwa  konkurs dla Internautów z użyciem hasła #PomagamZwierzetomZima. Trzy osoby, które najwięcej razy udostępnią #PomagamZwierzetomZima za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter), aktywnie informując o akcji, będą mogły wybrać 3 schroniska, na rzecz których Tesco przekaże w sumie kwotę 3 tys. zł netto. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest publikacja hasła na profilach i stronach, których treść jest dostępna publicznie.

 

– W tej edycji akcji „Pomóżmy zwierzętom zimą”, oprócz przekazania wsparcia finansowego 10 najpopularniejszym wśród Internautów schroniskom, chcielibyśmy przekazać również pomoc trzem placówkom wytypowanym przez miłośników czworonogów. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i aktywnego informowania poprzez umieszczanie hasła #PomagamZwierzetomZima w mediach społecznościowych – mówi Marta Marczuk-Komiszke, koordynator akcji z ramienia Tesco.

 

Więcej informacji o akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” można znaleźć na stronie www.tesco.pl/zwierzaki oraz na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku – www.facebook.com/Eksperci.Tesco.

 

 

 

 

 

Foto: terriblycute.com

Projekt i wykonanie: Mehowmy