Nadchodzi wielki mecz

Ksiądz, żużlowiec i dziennikarz – co ich łączy? Wszyscy już w tą niedzielę staną do walki na lodzie.


W niedzielę, 19 lutego już o godzinie 15:15 rozpocznie się pierwszy mecz, księża zagrają z dziennikarzami, w ten sposób rozpocznie się Charytatywny Turniej Hokejowy. Turniej to nie tylko świetna zabawa, ale też sportowe emocje i przede wszystkim szczególny cel – wspomóc finansowo dzieci, które tego potrzebują. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną dla podopiecznych Szpitala Dziecięcego w Gdańsku Oliwie i Hospicjum Caritas św. Józefa w Sopocie.


Jak można pomóc?
To proste, wystarczy kupić bilet za jedyne 5 złotych. Bilety są do nabycia  w parafiach Archidiecezji Gdańskiej, w sklepie sportowym Rebel Sport ul. Elizy Orzeszkowej 2 w Gdańsku oraz w kasach Hali Olivia tuż przed turniejem. Cały dochód z biletów zostanie przekazany dzieciakom.


Niedzielny pojedynek, to nie tylko sam mecz, ale także konkursy, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności sportowe, pokazy gry w hokej najmłodszych adeptów tej dyscypliny, a także występ grupy jazdy synchronicznej i figurowej. Ponadto podczas całego turnieju będzie można wziąć udział w loterii, w której każdy los wygrywa. Dla wszystkich zmarzluchów zostanie przygotowana gorąca zupa, której będzie można spróbować za symboliczną złotówkę, również w tym przypadku pieniądze zostaną przeznaczone na na charytatywny cel.


Program XI Charytatywnego Turnieju Hokejowego:
Godz. 15.00 – uroczyste otwarcie, powitanie, przedstawienie drużyn
Godz. 15.15 – I mecz: Księża – Media
Godz. 15.50 – I przerwa (konkursy, pokaz gry najmłodszych adeptów hokeja)
Godz. 16.10 – II mecz: Media – Żużlowcy
Godz. 16.45 – II przerwa (konkursy, pokaz jazdy figurowej)
Godz. 17.05 – III mecz: Żużlowcy – Księża
Godz. 17.45 – dekoracja, zakończenie Turnieju

 

 

 

 

 

Foto: Karol Pilch

Projekt i wykonanie: Mehowmy