Nadchodzi wielki bal!

Fundacja Trzeba Marzyć rozpoczęła dystrybucję biletów na największe doroczne wydarzenia karnawałowe dla trójmiejskich dzieci. 3 lutego odbędzie się już VIII Charytatywny Bal dla Dzieci Fundacji Trzeba Marzyć.

 

Co roku na Balu bawi się ponad 500 dzieci, a rodzice zakupując cegiełki upoważniające do wstępu, zasilają konto Fundacji Trzeba Marzyć i pozwalają na spełnianie kolejnych marzeń ciężko chorych dzieci – podopiecznych Fundacji. Jest to obecnie największa tego typu impreza w Trójmieście. Dzięki uprzejmości SHERATON SOPOT HOTEL, po raz kolejny uczestnicy będą mogli bawić się w pięknych wnętrzach Centrum Konferencyjnego.

 

Niedzielne popołudnie 3 lutego, dzieci będą mogły spędzić bawiąc się na wielkiej sali tanecznej i uczestniczyć w różnego rodzaju animacjach. W największej komnacie rozstawiony będzie wielki, dmuchany zamek wraz z torem przeszkód, a ciekawi świata będą mogli zbudować prawdziwego, cybernetycznego robota oraz zasmakować świata w przestrzeniach zaaranżowanych przez Edu Fan. Będzie można również nauczyć się orgiami, zrobić rodzinne zdjęcie, czy spotkać się z psami ratownikami Fundacji Dogtor. Na miejscu będzie można posilić się pizzą, słodkościami lub napojem.

 

Cegiełka upoważniająca do wejścia na Bal kosztuje nadal jedynie 40 złotych, a sprzedaż prowadzona jest w drodze zgłoszenia na adres bal@trzebamarzyc.org. Oczywiście, całkowity dochód z Balu przeznaczony zostanie na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

 

Fundacja Trzeba Marzyć powstała ponad 6 lat temu i od tego czasu spełniła marzenia ponad 400 dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzieci marzą o tym by być księżniczką lub strażakiem, dostać samochód na akumulator zdalnie sterowany helikopter, meble do pokoju, laptopa, spotkać kogoś sławnego, czy też wyjechać w piękne miejsce.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Foto: Tong-Jen

Projekt i wykonanie: Mehowmy