Nad czym NIE zastanawia się Piotr Kupicha?

To proste! Piotr Kupicha i Zespół Feel, nie zastanawiają nad tym czy warto pomagać. „Pomaganie jest fajne. To po prostu się dzieje” – mówi artysta w najnowszym wywiadzie.


Wszystko zaczęło się od programu „Bitwa na głosy”. Piotr wygrał program, a całą nagrodę w wysokości 150 tyś zł przekazał na budowę nowego skrzydła Hospicjum Cordis w Mysłowicach. Piotr, aktywnie wspiera również Fundację FAKTU. – Piotr Kupicha robi to absolutnie bezwarunkowo. Nie oczekuje niczego w zamian poza tym, by pomoc trafiła tam gdzie powinna. Bo po prostu tak trzeba – mówią przedstawiciele Fundacji Faktu.

Piotr Kupicha śmiało przyznaje, że swoją popularność, może wykorzystać w dobry i mądry sposób. W działania społeczne zaangażowany jest cały Zespół Feel. – To jest siła Feela. To jest praca zespołowa. Fajnie jest pomagać. Robimy to i jest to dla nas bardzo naturalne – . Wokalista przychylnie wyraża się również o akcjach, które promują społeczne działania Gwiazd. Według artysty, przynoszą one kolejne korzyści dla potrzebujących. 

Wywiad, którego udzielił Piotr Kupicha promuje III Edycję Konkursu, którego organizatorami są Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik „Newsweek Polska”. Konkurs popularyzuje działania społeczne polskich artystów, sportowców oraz osobowości medialnych. Organizatorzy Konkursu uważają, że należy promować społeczne zaangażowanie artystów, nie tylko, dlatego, że warto nagradzać dobre uczynki, ale przede wszystkim, dlatego, że Gwiazdy są naszym wzorem do naśladowania. Dzięki nim Polacy coraz chętniej angażują się w pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują i coraz szczodrzej wspierają organizacje charytatywne.

Piotr Kupicha jest jedną z 25 najbardziej zaangażowanych społecznie Gwiazd polskiego show biznesu nominowanych w III Edycji Konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności”. Dzięki Gwiazdom takim jak Piotr, Polacy coraz chętniej angażują się w pomoc tym, którzy tego najbardziej potrzebują i coraz szczodrzej wspierają organizacje charytatywne.

Na Dobroczynne Gwiazdy można głosować do 5 lutego 2012 r. na stronie internetowej www.gwiazdydobroczynnosci.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 18 lutego 2012 r. podczas Charytatywnego Balu Gwiazd Dobroczynności oraz 20 lutego 2012 r. na łamach Tygodnika Newsweek Polska.

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy