Na jogę w każdy piątek

W ramach programu „Joga na zdrowie” w każdy piątek, w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 prowadzone są, trwające do 90 minut, spotkania z jogą. Początek o godzinie 18.30.


Co trzeba zebrać ze sobą? Matę do ćwiczeń i swobodny, nie krępujący ruchów strój. Przyda się również butelka wody i ewentualnie koc do przykrycia w trakcie relaksacji. Na zajęcia warto przyjść 20 minut szybciej, aby wpisać się na listę, spokojnie się przebrać i zająć miejsce na hali. Osoby w każdym wieku mile widziane, kondycja fizyczna nie ma znaczenia.


Celem zajęć jest propagowanie jogi i zdrowego stylu życia. Praktyka jogi oddziałuje  na wielu płaszczyznach – począwszy od poprawy zdrowia, samopoczucia fizycznego jak i psychicznego, poprzez uspokojenie umysłu czyli nawiązanie kontaktu z samym sobą, a na sferze transcendentalnej kończąc.


W ramach projektu Joga Na Zdrowie będziecie mogli spotkać się z 4 różnymi szkołami jogi i oczywiście z czwórką wspaniałych, certyfikowanych instruktorów, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć.

 

Więcej na: facebook.com/JogaNaZdrowie

 

 

 

 

 

Foto: miharu (www.miharustyle.com)

Projekt i wykonanie: Mehowmy