Muzyka na targu

Jeśli interesujesz się muzyką, szukasz płytowych perełek i masz ochotę pozbyć się swoich od dawna nie słuchanych albumów szóstego listopada nie może Cię zabraknąć na gdyńskim muzycznym pchlim targu. Start – godzina 17.

 

Ta odbywająca się cyklicznie inicjatywa w gdyńskim klubie Desdemona (Abrahama 37) to pomysł pasjonata muzyki i DJ, Bartosza „Boro” Borowskiego, który wykorzystując modę na imprezy wymienne dostosował ją do swojej pasji – muzyki. Tak właśnie powstał pierwszy, lipcowy muzyczny pchli targ.

 

Na wymianę może przyjść każdy. Bezpłatnie szperać, wertować i wystawiać swoje odkopane wcześniej „skarby”. Nie są ważne gatunki, moda ani daty wydania albumów. Obojętnie czy masz płyty, kasety czy winyle. Inicjatywa należy do Ciebie, dozwolona jest wszelka różnorodność. Mile widziane są również wszelkie przedmioty związane z muzyką: koszulki, naszywki, a nawet instrumenty.

 

Pchli Targ to także dobre miejsce, aby poznać innych pasjonatów muzyki, odpocząć i zamienić rzeczywistość wirtualną, do której ostatnimi czasy przeniosła się muzyka (na my spacey, blogi muzyczne, sklepy internetowe i fora) na spotkanie twarzą w twarz. A właściwie ucho w ucho.   

                                                                                 

                                                                                                          chaperone

Projekt i wykonanie: Mehowmy