Możesz zdecydować, która organizacja będzie walczyć z problemem niedożywienia

Jedna z 6 organizacji, może otrzymać dodatkowy 33 grant w ramach VIII edycji Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”. Na portalu społecznościowym Facebook trwa głosowanie, w którym to internauci decydują do kogo trafi dodatkowe dofinansowanie na dożywianie dzieci i młodzieży. Głosować można do 21 maja 2012 r., na stronie: https://www.facebook.com/PodzielsiePosilkiem?sk=app_158873284241628

 

Głosowanie na 33 grant to szansa dla 6 organizacji, które złożyły projekt w VIII edycji Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”. Projekty otrzymały wysoką ocenę Kapituły Programu, ale nie znalazły się w gronie 32 zwycięzców. Teraz internauci mogą zdecydować do kogo trafi dodatkowy grant. Organizacja, która zwycięży w głosowaniu, otrzyma wsparcie do 6 000 zł na realizację swojego pomysłu.

 

O pomyśle 33 grantu i pracy związanej z wyborem najlepszych projektów mówi Iwona Olkowicz – członek Kapituły Programu, koordynatorka Programu Działaj Lokalne – Organizacje same starają się budować sieć sojuszników, aby wspólnymi siłami w dłuższej perspektywie walczyć z problemem niedożywienia wśród dzieci i młodzieży. W takiej sytuacji ocena wniosków z roku na rok staje się co raz trudniejsza. Dlatego dobrym pomysłem jej poddanie pod głosowanie internautów tych projektów, które zostały wysoko ocenione przez Kapitułę, a nie znalazły się w gronie zwycięzców. Zachęcam wszystkich do oddawania głosów na organizacje, które walczą o 33 grant. Jestem przekonana, że lokalne społeczności staną na wysokości zadania i będą głosować na swoich faworytów -.

 

Firma Danone postanowiła przyznać dodatkowy 33 grant widząc jak ciekawe projekty złożono w tegorocznej edycji Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”. W ramach projektów wydawane są posiłki, prowadzone są warsztaty kulinarne i ciekawe zajęcia edukacyjne mające na celu kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i zapobieganie marnotrawieniu żywności.

 

Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/PodzielsiePosilkiem?sk=app_158873284241628. Twój głos może zdecydować, która z organizacji będzie realizować projekt. Głosować można codziennie do 21 maja 2012 r.

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy