Miliony euro na wyciągnięcie ręki! Masz pomysł? Zgłoś go do 4 maja

10 000 EUR w gotówce dla zwycięzcy Startup Contest powered by STARTER, a w puli dla najlepszych startupów 1 000 000 EUR od inwestorów! infoShare – jedna z największych konferencji Tech & New Media & Startups w Europie już 11 i 12 czerwca 2015 w AmberExpo w Gdańsku. Ponad 3 500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowej PGE Arena, specjalna strefa dla globalnych startupów i międzynarodowych inwestorów.


– W kreatywnej przestrzeni Miasta Gdańsk spotkają się ponownie przedsiębiorczy, twórczy specjaliści oraz CEO nie tylko z Polski, ale i całej Europy – wyjaśnia Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów z Fundacji infoShare. – Dobór gości specjalnych i prelegentów z całego świata tylko potwierdza naszą konsekwencję w poszerzaniu spektrum merytorycznego konferencji, zwiększając jednocześnie jej zasięg. Od pierwszej edycji w roku 2007, rozwinęliśmy infoShare do imponujących rozmiarów.  Podczas tegorocznej edycji infoShare 2015 możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, związanych z tematyką: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing, entrepreneurship itp. Obowiązuje podział związany z tematycznymi ścieżkami – na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshop. InfoShare 2015 to ponownie przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.  Startupy biorące udział w Startup Zone powered by Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w Startup Contest, rywalizacja o tytuł najlepszego startupu. Największą atrakcją konkursu, oprócz 10 000 EUR w gotówce – nagrody ufundowanej dla zwycięzcy Startup Contest przez Prezydenta Miasta Gdańska – i puli środków na inwestycje od inwestorów o łącznej wartości aż 1 000 000 EUR na rozwój najlepszych startupów, jest możliwość reprezentacji Polski na międzynarodowym finale konkursu Creative Business Cup w Kopenhadze!  – Jest o co walczyć! Ale też warto podkreślić, że Startup Zone powered by STARTER to nie tylko bardzo atrakcyjne nagrody, ale i masa cennych dla rozpoczynających swój biznes informacji i możliwość spotkania ważnych nazwisk startupowego świata – mówi Agnieszka Meller ze STARTERA.  W ramach Startup Zone przygotowano również strefę wystawienniczą Startup Expo – przestrzeń gromadzącą najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. 


Organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronie: www.infoshare.pl oraz uzupełnienia swojego profilu w aplikacji networkingowej. Wybrane formy uczestnictwa to dodatkowe atrakcje i korzyści, które można wykorzystać nie tylko podczas infoShare 2015.

 

 

 

Fot: facebook.com/infosharepl

Projekt i wykonanie: Mehowmy