Międzynarodowe Targi Pracy w Gdańsku

Metropolitalne Międzynarodowe Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości już 9 maja w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AmberExpo w godzinach 10-16.


Szukasz pracy? Chcesz zaspokoić swoje ambicje zawodowe? Pragniesz rozpocząć karierę w państwach Unii Europejskiej? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, przyjdź 9 maja do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego AmberExpo i skorzystaj z porad specjalistów z zakresu rynku pracy.


Na Targach pojawi się około 300 wystawców oraz blisko 200 pracodawców działających na lokalnym rynku pracy, którzy przedstawią aktualne oferty pracy w kraju i za granicą. Na trzech salach odbędą się liczne szkolenia i konferencje m.in. z zakresu rozwoju własnego biznesu, warunków życia i pracy w państwach Unii Europejskiej, do których najczęściej wyjeżdżają Polacy oraz efektywności w poszukiwaniu pracy.


Organizatorami Targów jest 9 Powiatowe Urzędy Pracy z województwa pomorskiego, Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego InvestGda, Międzynarodowe Targi Gdańskie oraz Combidata Grupa Asseco.


Udział w Targach jest bezpłatny. Każdy, kto boryka
się z trudnościami ze znalezieniem pracy lub założeniem własnego biznesu, ma szansę uzyskać profesjonalne wskazówki, jak poradzić sobie w trudnych czasach, jak pokierować swoją ścieżkę rozwoju oraz czym ująć zagranicznego pracodawcę.

Justyna Bastrzyk

Foto: Kazamm

Projekt i wykonanie: Mehowmy