Masz w szafie niepotrzebne rzeczy? Wymień je na coś nowego!

Swap party to spotkanie podczas, którego uczestnicy wymieniają się zawartością swoich szaf. W ten sposób, zupełnie za darmo można zyskać w swojej garderobie nowy sweterek, spodnie, czy torebkę. Ciuchowa wymiana już jutro w Centrum Wolontariatu!

 

W spotkaniu może wziąć udział każdy. Wystarczy tuż przed nim, przejrzeć swoją szafę i wyrzucić z niej wszystkie te rzeczy w których już nie chodzimy. Warto być szczerym i konsekwentnym, nie powtarzać w kółko, „jeszcze to założę”, „tyle pieniędzy na to wydałam”, „przecież ubrałam to tylko raz”. Wiosna stwarza niezwykły klimat do robienia porządków. Zróbmy je też w szafie.

 

Spotkanie w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku rozpocznie się w środę, 06.03.2013 r. o godzinie 17:00. Oczywiście punktualność tego dnia nie obowiązuje, chociaż czym później przyjdziemy, musimy liczyć się z tym, że te lepsze „kąski” mogą być już zajęte. Zapakowane w torby ciuchy, przynosimy na miejsce imprezy, rozkładamy je na parapetach, krzesłach i stołach i zaczynamy wymianę.

 

Jakie są zasady wymiany? Zupełnie dowolne, każdy ustala je między sobą. To czy wymienicie torebkę na t-shirt, czy buty na płaszcz zależy tylko i wyłącznie od was.

 

W jutrzejszej imprezie weźmie udział ponad 20 osób. Przyjdź i zobacz, co inni mają w szafach!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com

 

 

 

 

 

Foto:Matti Mattila

Projekt i wykonanie: Mehowmy