„Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”

To już ósmy raz szkoły, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, świetlice, domy kultury oraz grupy nieformalne mogą starać się o grant w wysokości do 6 000 zł na dożywianie dzieci, naukę prawidłowych nawyków żywieniowych i ekologicznych oraz ich wszechstronną edukację. Nabór wniosków w programie trwa od 16 stycznia do 27 lutego 2012 r. 

Dzięki programowi „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” szansę na realizację mają 32 inicjatywy podejmowane przez lokalne organizacje w całej Polsce, które doskonale znają problem niedożywienia i wiedzą jak najskuteczniej można mu zaradzić. 

Wnioskodawcy składający wniosek w Programie Grantowym Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” mają również możliwość złożenia dodatkowego wniosku na kampanię promującą prawidłowe odżywianie i zdrowy styl życia w społeczności lokalnej. Na kampanię „Podziel się Posiłkiem. Podziel się Zdrowiem”, organizacja może otrzymać wsparcie w wysokości do 1 500 zł.

Nowością VII edycji „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” jest to, iż projekty mogą być realizowane przez 5,5 miesiąca do 14 maja do 31 października 2012 r., a dofinansowanie może wynieść do 6 000 zł. 

Szczegółowe informacje dotyczące programu, regulamin, opisy realizowanych projektów oraz elektroniczny wniosek znajdują się na stronie www.podzielsieposilkiem.pl. Zachęcamy także do wsparcia Programu Podziel się Posiłkiem na stronie: www.facebook.com/podzielsieposilkiem 

 

 

 

 

Źródło: mat. pras.

Projekt i wykonanie: Mehowmy