Masz fajne zdjęcia z wakacji? Wyślij je na konkurs

Rzeki i jeziora znajdują się w kadrze Twoich zainteresowań? Spędzałeś wakacje na kajaku, łódce lub po prostu nad wodą? Kochasz polską przyrodę? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, powinieneś wziąć udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez WWF Polska.


Uchwyć urodę wody i wygrywaj atrakcyjne nagrody na wody.wwf.pl! Do udziału w konkursie i do dbania o polskie rzeki i jeziora namawiają ambasadorki konkursu: podróżniczka Beata Pawlikowska i wokalistka Mela Koteluk.

 

– Z kim tak jesteśmy związani, jak nie z nią? Jesteśmy wodą. Z niej wyszliśmy, to ona była naszym pierwszym środowiskiem, jej dotknęliśmy najpierw – mówi Mela Koteluk, ambasadorka konkursu WWF – Obecna w języku – wypływamy na szerokie wody, rzucamy się na głęboką wodę, cicha woda brzegi rwie. Po przebudzeniu zagotowujemy ją na kawę. Woda ożywia, oczyszcza, daje schronienie. Przypomnijmy sobie o tym i podarujmy jej naszą uwagę! Jak Wy ją widzicie? Jaka jest woda Waszymi oczami? Podzielcie się swoimi zdjęciami w konkursie WWF „Uchwyć urodę wody”.

 

Zasady konkursu są proste – tłumaczy Małgorzata Kosowska z WWF Polska – zrób zdjęcie rzeki lub jeziora w Polsce, zamieść je na wody.wwf.pl lub w aplikacji konkursowej na profilu WWF Polska na Facebook’u. Zachęcaj znajomych do głosowania na najładniejsze zdjęcia. 100 najlepszych zostanie wyłonionych przez internautów, a następnie Jury wybierze zwycięzcę oraz wyróżni 30 zdjęć.

 

Do wygrania są atrakcyjne nagrody – zachęca Kosowska z WWF – Nagrodą główną jest udział w niezwykłym foto safari nad Biebrzą z WWF. Natomiast 30 najlepszych autorów zdjęć otrzyma praktyczne i bardzo atrakcyjne gadżety, które można zabrać nad wodę oraz książki Beaty Pawlikowskiej.

 

Konkurs trwa do 31 sierpnia. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajduje się na wody.wwf.pl lub na profilu WWF Polska na Facebook’u.

 

 

 

 

 

Foto: Krzysztof Cichy

Źródło: WWF Polska

Projekt i wykonanie: Mehowmy