Marzenia o balu? Już dzisiaj możesz je spełnić!

Fundacja Trzeba Marzyć rozpoczęła dystrybucję biletów na największe doroczne wydarzenia karnawałowe dla trójmiejskich dzieci.

19 lutego odbędzie się już VII Charytatywny Bal dla Dzieci Fundacji Trzeba Marzyć. Co roku na Balu bawi się ponad 500 dzieci, a rodzice zakupując cegiełki upoważniające do wstępu, zasilają konto Fundacji Trzeba Marzyć i pozwalają na spełnianie kolejnych marzeń ciężko chorych dzieci – podopiecznych Fundacji. Jest to obecnie największa tego typu impreza w Trójmieście. Po raz trzeci, dzięki uprzejmości SHERATON SOPOT HOTEL, wszyscy będą mogli bawić się w pięknych wnętrzach Centrum Konferencyjnego.

Niedzielne popołudnie 19 lutego, dzieci będą mogły spędzić bawiąc się na wielkiej sali tanecznej i uczestniczyć w różnego rodzaju animacjach. W największej komnacie rozstawiony będzie wielki dmuchany zamek wraz z torem przeszkód, a ciekawi świata będą mogli zasmakować świata w przestrzeniach zaaranżowanych przez Edu Fan – centrum interaktywnej edukacji. Będzie można również nauczyć się orgiami, skomponować własne, przemyślne mydełko, zrobić rodzinne zdjęcie, czy spotkać się z psami ratownikami Fundacji Dogtor. Na miejscu będzie można posilić się pizzą, słodkościami lub napojem.

Cegiełka upoważniająca do wejścia na Bal kosztuje 40 złotych, a sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie poprzez portal Allegro. Trzeba się spieszyć, bo liczba cegiełek jest ograniczona, ponadto w dniu balu nie będzie można już nabyć biletów. Jak mówi Rafał Dadej z Fundacji Trzeba Marzyć – W tej chwili rozdystrybuowaliśmy już sporą część, a to dopiero kilka dni -. Oczywiście, całkowity przychód z Balu przeznaczony zostanie na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci, więc część biletów zostanie wystawiona w formie licytacji, dla tych rodziców, którzy będą chcieli w większym stopniu wesprzeć działania Fundacji Trzeba Marzyć.

Specjalna aukcja dotyczyć będzie ZŁOTEGO BILETU z numerem jeden, który będzie można licytować przez 20 dni, a szczęśliwiec, który wylicytuje największą kwotę, będzie miał zapewniony wstęp na wszystkie kolejne bale Fundacji.

Fundacja Trzeba Marzyć powstała ponad 5 lat temu i od tego czasu spełniła marzenia niemal 400 dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzieci marzą o tym by być księżniczką lub strażakiem, dostać samochód na akumulator zdalnie sterowany helikopter, meble do pokoju, laptopa, spotkać kogoś sławnego, czy też wyjechać w piękne miejsce.

Projekt i wykonanie: Mehowmy