Kto do Wiednia? Wyjazd już we wrześniu

Wolontariusz będzie pracować w domu opieki, którego podopiecznymi są dorosłe osoby niepełnosprawne (intelektualnie i ruchowo). Zadaniem wolontariusza będzie wspieranie pracowników placówki w wykonywaniu codziennych czynności takich jak gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz opieka nad podopiecznymi domu i spędzanie z nimi czasu wolnego (w zależności od własnych pomysłów i kreatywności). Działanie w godzinach popołudniowych (14.00-22.00). Więcej informacji na temat projektu i organizacji goszczącej znajduje TUTAJ.

 

Uczestnicy
 Jeśli interesuje Cię ten projekt, jesteś w wieku 18-30 lat, masz dobry kontakt z ludźmi, jesteś osobą otwartą i komunikatywną – to jest projekt dla Ciebie! Organizatorzy nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia!


Koszty
Koszty wyżywienia, zakwaterowania, programu, kieszonkowe (w wysokości 110 euro/mies.) oraz 90% kosztu transportu międzynarodowego pokrywają organizatorzy. Wolontariusze opłacają jedynie 10% kosztów transportu do i z Austrii. Projekt finansowany jest przez Program Komisji Europejskiej „Młodzież w działaniu”.

 

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w projekcie prześlij wypełniony formularz aplikacyjny w języku angielskim najpóźniej  do 14.07.2013r. Dokumenty możesz dostarczyć osobiście, przesłać faxem (58 660 64 45) lub emailem (sonia@cwm.org.pl).


Projekt odbywa się w ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS) Programu 'Młodzież w działaniu’.

Projekt i wykonanie: Mehowmy