Konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”

Za niecałe 20 dni upływa termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”. Pierwszy etap wyłoni pięciu finalistów, którzy powalczą o szansę stworzenia joint venture z  Leszkiem Czarneckim.

 

Joint venture to dosłownie „wspólne przedsięwzięcie”. Takie przedsięwzięcie, wraz z jednym z najbardziej znanych polskich przedsiębiorców, będzie mógł, według swojego własnego projektu, zrealizować zwycięzca konkursu. Prace można przesyłać do 14 maja 2012 roku. Powinny to być ciekawe projekty biznesowe, przesłane w formie szablonu dostępnego na stronie internetowej. Muszą zawierać metody realizacji oraz wstępny kosztorys. Można również ubiegać się o uzyskanie funduszy na rozwój własnej firmy. W takim wypadku opis projektu powinien również przedstawiać dotychczasową działalność gospodarczą osób, które takową prowadzą. W konkursie mogą wziąć udział osoby mające nie więcej niż 30 lat.

 

-Bez wątpienia młodzi ludzie odznaczają się ogromna kreatywnością, potencjałem i motywacją do realizacji nowych wyzwań. Zdecydowałem się wspierać ich przedsiębiorczość, ponieważ jestem przekonany, że są w stanie odnieść sukces.– podkreśla Leszek Czarnecki.

 

Kapituła konkursu, to dziewięciu specjalistów. Oprócz Leszka Czarneckiego, to m.in. Piotr Aleksandrowicz, szef działu biznes tygodnika Newsweek Polska; Michał Dubno, dyrektor w Sektorze Instytucji Finansowych w Deloitte oraz Roman Młodkowski, redaktor Naczelny TVN CNBC Biznes. To oni będą oceniać zgłoszone prace pod względem realności wdrożenia pomysłu, innowacyjności, perspektyw rozwoju oraz kosztów finansowych, które musi ponieść Leszek Czarnecki w celu realizacji pomysłu. U osób prowadzących już działalność gospodarczą, 20% oceny stanowiły będą również dotychczasowe sukcesy w biznesie.

 

Konkurs trwa od 28.02. do 31.10.2012 r. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi na przełomie września i października 2012 r. Więcej informacji o konkursie na stronie:

http://www.przedsiebiorczosc.com/

 

 

Agnieszka Lasinkiewicz

Projekt i wykonanie: Mehowmy