Konkurs dla nauczycieli na projekt wykorzystujący nowe media w edukacji szkolnej.

Warsztaty poprowadzi Mirosław Filiciak, socjolog, medioznawca, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Przybliży on uczestnikom możliwości, jakie stwarzają nowe media i technologia w procesie edukacyjnym, a także podsunie proste i oryginalne sposoby ich wykorzystania na lekcjach.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać do Stowarzyszenia Nowe Horyzonty opis zrealizowanego bądź planowanego projektu wykorzystującego nowe media w edukacji szkolnej.

Więcej informacji, oraz formularz zgłoszeniowy można znalźć na stronie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 14.10.2011 r. na adres kultura2.0@nina.gov.pl. Oferta skierowana jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów i wszystkich etapów nauczania.

Autorzy najciekawszych i najbardziej nowatorskich projektów zostaną zaproszeni na dwudniową konferencję „Kultura 2.0: Świadomi mediów”, podczas której odbędzie się sesja warsztatowa. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów przejazdu, zakwaterowanie w Warszawie (od 26.10. wieczorem do 29.10. rano) oraz wyżywienie (śniadania, lunche, kolacja po warsztatach).

Projekt organizowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny we współpracy z IBM Polska.

Projekt i wykonanie: Mehowmy