Komiksowy konkurs o miłości

Gdańska Organizacja Turystyczna organizuje kolejny konkurs z serii Gdańsk&Love. W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko wejść na stronę www.gdanskandlove.pl i już pośrodku ekranu, w ogłoszeniach, pojawia się informacja na temat miłosnego komiksu. Wystarczy nieco dobrych chęci oraz pomysłowości, by móc wygrać atrakcyjną nagrodę, czyli romantyczny weekend dla dwojga w Hotelu Kozi Gród niedaleko Gdańska. To jednak nie jedyna nagroda jaką można wygrać, gdyż w konkursie zostały przewidziane również wyróżnienia za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca.


Wystarczy z szeregu przygotowanych zdjęć ułożyć komiksową miłosną historię, opatrzoną komentarzami i wysłać na adres Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Celem stworzonego komiksu ma być promocja Gdańska, poprzez pokazanie jego najpiękniejszych zakątków. Swoje pomysły można przesyłać do 8 września. Wystarczy więc dostęp do Internetu i nieco kreatywności, by spróbować swoich sił i wygrać ciekawe nagrody.

 

Konkurs na komiks nie jest jedyny w projekcie Gdańsk&Love. Strona www.gdanskandlove.pl swoją działalność prowadzi od lutego bieżącego roku. Wcześniej można było wziąć udział, na przykład, w konkursie literackim czy fotograficznym o podobnej tematyce.

 

Aleksandra Meka

Projekt i wykonanie: Mehowmy