Kobieto! Weź biznes w swoje ręce!

Podobno innowacja jest kobietą, bo to właśnie one mają świetne pomysły na biznes. Jeśli Ty również go masz, to zgłoś się na konkurs i wygraj 100.000zł.


Coraz więcej kobiet wkracza w męski świat biznesu i okazuje się, że ich pomysły są ciekawe, kreatywne i innowacyjne, jednak rzadko doceniane. Wszystko przez stereotyp słabej kobiety, która może nie poradzić sobie z zarządzaniem własnym biznesem. Program, stworzony przez firmę Darboven, ma na celu zmianę tego sposobu myślenia i przełamanie stereotypów. Ponadto ma ośmielić i zachęcić kobiety do wdrażania swoich biznesplanów. Idea konkursu narodziła się w Niemczech, w Polsce w tym roku odbędzie się już IV edycja konkursu.


Konkurs DARBOVEN IDEE GRANT 2012 skierowany jest do młodych bizneswoman, które przede wszystkim mają świetny pomysł na siebie i na własną działalność. Oprócz tego, że pomysł będzie ciekawy i kreatywny, musi też odpowiadać potrzebom rynku i ważne, żeby projekt był możliwy do realizacji w Polsce.


Zgłoszenia można wysyłać do 15 września i mogą to zrobić panie, które dopiero stworzyły swój biznes plan lub te, które już kierują własną firmą, jednak nie dłużej niż 3 lata. Aby to zrobić należy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony www.darboven.pl i wysłać na adres: J.J. Darboven Poland Sp. z o.o., ul. Kolejowa 54, 84-230 Rumia z dopiskiem „Darboven Idee Grant-zgłoszenie konkursowe” lub na adres mailowy konkurs@darboven.pl w tytule wpisując „Zgłoszenie konkursowe” podając również swoje imię i nazwisko.


Projekty oceniać będzie międzynarodowe Jury w składzie:

dr Irena Eris, dr Anita Plantikow, Senator Olga Krzyżanowska, prof. Rolf Eggert, Ewa Plucińska i jeszcze we wrześniu zostaną wyłonione finalistki, a uroczysta gala wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 9 listopada 2012 roku.

 

 

Ola

 

 

 

 

Foto: http://files.ithink.pl/Image/kobieta-biznesu.jpg

Projekt i wykonanie: Mehowmy