Klucz do nowych wrażeń – książka

Nie ważne co lubisz robić i jak często cokolwiek czytasz.  Jeśli tylko chcesz możesz w trzy dni poszerzyć swój świat o kilka wymiarów.


Literaturomanie 2013 oferują parę niezawodnych kluczy, którymi można otworzyć drzwi do ulotnych krain wyobraźni. Wystarczy chcieć i znaleźć się w Teatrze Miejskim w Gdyni  w odpowiednim czasie. Wśród atrakcji dostępnych dla wszystkich będzie trochę dyskusji, trochę czytania i trochę muzyki… czyli to, co potrafi ożywić zapisane wersy.


Gwoździem programu będą spotkania z topowymi pisarzami naszych czasów. Dzięki nim możemy zobaczyć jak wygląda obecnie literatura i strząsnąć na zawsze kurz szkolnych lektur, które nie koniecznie przypadły nam do gustu. Cywilizacja wnosi nowe wynalazki w każdą dziedzinę. Jeśli chcesz wiedzieć, czy ominęły one pisarzy, Literaturomanie będą dobrym miejscem, by się o tym przekonać.


Każdy kto przyjdzie na pewno znajdzie coś dla siebie. Może będzie to książka na wakacje albo nawet odkrycie w sobie pasji, która pozwoli spełnić marzenie 80% Amerykanów – napisać coś swojego.


Warto szukać inspiracji, które uczynią nasze życie naprawdę ciekawym. Aby zacząć wystarczy wejść na STRONĘ i w dniach 20 i 21 czerwca odwiedzić Teatr Miejski w Gdyni.

 


Beata

 

 

 

 

 

 

Foto: http://thecollegejuice.com/wp-content/uploads/2011/06/book-on-beach1.jpg

Projekt i wykonanie: Mehowmy